Pomoc drogowa Bochnia i okolice

Pomoc drogowa Bochnia w dzisiejszych czasach staje się powoli codziennością. Jeszcze kilkanaście lat temu, większość kierowców starało się odholować samochód na własną rękę. Co raz bardziej zaawansowana technologia sprawia, że co raz mniej samochodów można holować na własną rękę. Z tej grupy odpadają przede wszystkim samochody z automatyczną skrzynią biegów, hybrydy, czy samochody elektryczne.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom firma Mariusz Wałaszek Pomoc Drogowa oferuje całodobową obsługę Klientów. Obejmuje ona zakres pomocy drogowej w Bochni i okolicach.

Pomoc drogowa Bochnia - Mariusz Wałaszek

Całodobowa laweta w Bochni i okolicach

Samochód zazwyczaj psuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Czy to święto, czy środek nocy nie stanowi to dla nas problemu.

Pomoc Drogowa Mariusz Wałaszek świadczy usługi pomocy drogowej w Bochni przez 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy. Pamiętaj aby w oczekiwaniu na nasz przyjazd zadbać o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich, ale także innych użytkowników drogi. Jeśli zdarzenie ma miejsce na drodze publicznej. Ustawienie trójkąta w odpowiedniej odległości za samochodem, ubranie kamizelki odblaskowej, a najlepiej oddalenie się od jezdni zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

Dlaczego pomoc drogowa Mariusz Wałaszek?

Na rynku istnieje wiele firm, które świadczą usługi z zakresu pomocy drogowej oraz wynajmu lawet. Część z nich jednak stosuje nieuczciwe praktyki wobec Klientów nie określając jasnych zasad współpracy. Firma Pomoc Drogowa Mariusz Wałaszek wyróżnia się wyjątkowym podejściem do każdego Klienta oraz przejrzystymi zasadami współpracy. Bardzo zależy nam na pozytywnych, a także rzetelnych opiniach, dlatego już na początku współpracy podajemy cenę za usługę. Oczywiście jest ona uzależniona od pory dnia, a także od tego czy jest to dzień powszedni czy święto, ale oferujemy bardzo atrakcyjne ceny usług w stosunku do naszej konkurencji z zakresu pomocy drogowej w Bochni.

Masz problem z samochodem? Nie zastanawiaj się i dzwoń. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku oraz przeczytania opinii w Google.