Pomoc drogowa Brzesko

W razie awarii, stłuczki, bądź wypadku pomoc drogowa Brzesko staje się nieceniona. Brzesko to miasto znajdujące się pomiędzy Tarnowem, a Krakowem wzdłuż którego przebiega również autostrada A4 oraz droga krajowa numer 74. Niestety na obydwu z tych dróg dochodzi do dużej ilości wypadków. Dlatego bardzo ważny jest szybki przyjazd lawety na miejsce zdarzenia. Pomoc drogowa szybko i bezpiecznie zabezpieczy unieruchomiony pojazd. 

Pomoc drogowa Mariusz Wałaszek oferuje tanie, szybkie i bezpieczne usługi. Świadczymy usługi związane z pomocą drogową na terenie Brzeska i okolic. Pamiętaj, że wybierając firmę z doświadczeniem na rynku oraz profesjonalną kadrą masz pewność dobrze wykonanej usługi.

Pomoc Drogowa Brzesko - Mariusz Wałaszek

Całodobowa laweta Brzesko i okolice

Samochód zazwyczaj psuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Czy to święto, czy środek nocy nie stanowi to dla nas problemu.

Pomoc Drogowa Mariusz Wałaszek świadczy usługi pomocy drogowej w Brzesku przez 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy. Pamiętaj aby w oczekiwaniu na nasz przyjazd zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich, ale także innych użytkowników drogi. Jeśli zdarzenie ma miejsce na drodze publicznej to pamiętaj, że masz kilka obowiązków. Ustawienie trójkąta w odpowiedniej odległości za samochodem, ubranie kamizelki odblaskowej, a najlepiej oddalenie się od jezdni zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

Dlaczego pomoc drogowa Mariusz Wałaszek?

Na tle konkurencji pomoc drogowa Mariusza Wałaszek wyróżnia się bardzo dobrym podejściem do Klienta oraz atrakcyjnymi cenami. Część konkurencji wykorzystuje sytuacje zdenerwowania Klienta i wystawia mu bardzo duże rachunki. Indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że możemy się cieszyć bardzo dobrymi opiniami wśród Klientów. Bardzo zależy nam na pozytywnych opiniach, dlatego już na początku współpracy podajemy cenę za usługę. Oczywiście jest ona uzależniona od pory dnia, a także od tego czy jest to dzień powszedni czy święto. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny usług w stosunku do naszej konkurencji z zakresu pomocy drogowej w Brzesku i okolicach.

Masz problem z samochodem? Nie zastanawiaj się i dzwoń.