Pomoc drogowa Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska to niewielkie niespełna 12-tysięczne miasto znajdujące się 20 km od Tarnowa. Przez Dąbrowe Tarnowską wiedzie główna trasa samochodów w stronę Kielc. Duży ruch w tym regionie sprawia, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na pomoc drogową. Firma Pomoc Drogowa Mariusz Wałaszek wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów oferuje całodobową pomoc drogową na terenie Dąbrowy Tarnowskiej i okolic.

Gdy Twoje auto odmówi posłuszeństwa pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo. Pomoc drogowa Mariusz Wałaszek swoją lawetę na miejsce skieruje jak najszybciej oraz sprawnie i bezpiecznie załaduje Twój samochód na lawetę. 

Całodobowa pomoc drogowa Tarnów i okolice

Samochód zazwyczaj psuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Czy to święto, czy środek nocy nie stanowi to dla nas problemu.

Pomoc Drogowa Mariusz Wałaszek świadczy usługi pomocy drogowej w Dąbrowie Tarnowskiej przez 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy. Pamiętaj aby w oczekiwaniu na nasz przyjazd zadbać o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich, ale także innych użytkowników drogi, jeśli zdarzenie ma miejsce na drodze publicznej. Ustawienie trójkąta w odpowiedniej odległości za samochodem, ubranie kamizelki odblaskowej, a najlepiej oddalenie się od jezdni zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

Dlaczego pomoc drogowa Mariusz Wałaszek?

Na tle konkurencji pomoc drogowa Mariusza Wałaszek wyróżnia się bardzo dobrym podejściem do Klienta oraz atrakcyjnymi cenami. Część konkurencji wykorzystuje sytuacje zdenerwowania Klienta i wystawia mu bardzo duże rachunki. Indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że możemy się cieszyć bardzo dobrymi opiniami wśród Klientów. Bardzo zależy nam na pozytywnych opiniach, dlatego już na początku współpracy podajemy cenę za usługę. Oczywiście jest ona uzależniona od pory dnia, a także od tego czy jest to dzień powszedni czy święto, ale oferujemy bardzo atrakcyjne ceny usług w stosunku do naszej konkurencji z zakresu pomocy drogowej w Dąbrowie Tarnowskiej i okolicach.

Masz problem z samochodem? Nie zastanawiaj się i dzwoń.