Pomoc drogowa Tarnów i okolice

Pomoc drogowa Tarnów w dzisiejszych czasach staje się powoli codziennością. Tarnów to niemal 100-tysięczne miasto mające swoją siedzibę w Małopolsce. Jego lokalizacja mieści dokładnie pomiędzy Krakowem, a Rzeszowem. Poprzez dawne wojewódzkie miasto biegnie autostrada A4 w stronę Krakowa oraz Rzeszowa.

W dzisiejszych czasach po drogach jeździ co raz więcej samochód, zatem dochodzi co raz większej ilości awarii, stłuczek i wypadków. Mariusz Wałaszek Pomoc Drogowa oferuje całodobową obsługę Klientów z zakresu pomocy drogowej w Tarnowie i okolicach.

Kierowca dzwoniący po pomoc drogową Tarnów

Całodobowa laweta Tarnów i okolice

Samochód zazwyczaj psuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Czy to święto, czy środek nocy nie stanowi to dla nas problemu. Zawsze jesteśmy gotowi, żeby przyjechać i pomóc Ci wybrnąć z trudnej sytuacji.

Pomoc Drogowa Mariusz Wałaszek świadczy usługi pomocy drogowej w Tarnowie przez 365 dni w roku o każdej porze dnia i nocy. Pamiętaj aby w oczekiwaniu na nasz przyjazd zadbać o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich, ale także innych użytkowników drogi, jeśli zdarzenie ma miejsce na drodze publicznej. Ustawienie trójkąta w odpowiedniej odległości za samochodem, ubranie kamizelki odblaskowej, a najlepiej oddalenie się od jezdni zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. Gdy już zabezpieczysz swój pojazd, a także swoje i innych bezpieczeństwo, kolejnym krokiem jest kontakt z pomocą drogową. Po przyjeździe zapewnimy Ci fachową pomoc. Jeśli to będzie możliwe naprawimy Twój samochód na miejscu.

Dlaczego pomoc drogowa Mariusz Wałaszek?

Na tle konkurencji pomoc drogowa Mariusza Wałaszek wyróżnia się bardzo dobrym podejściem do Klienta oraz atrakcyjnymi cenami. Część konkurencji wykorzystuje sytuacje zdenerwowania Klienta i wystawia mu bardzo duże rachunki. Indywidualne podejście do każdego Klienta sprawia, że możemy się cieszyć bardzo dobrymi opiniami wśród Klientów. Bardzo zależy nam na pozytywnych opiniach, dlatego już na początku współpracy podajemy cenę za usługę. Oczywiście jest ona uzależniona od pory dnia, a także od tego czy jest to dzień powszedni czy święto, ale oferujemy bardzo atrakcyjne ceny usług w stosunku do naszej konkurencji z zakresu pomocy drogowej w Tarnowie i okolicach.

Masz problem z samochodem? Nie zastanawiaj się i dzwoń.