Ile kosztuje holowanie samochodu w Tarnowie?

Ile kosztuje holowanie samochodu w Tarnowie?

Ile kosztuje holowanie samochodu w Tarnowie?

Holowanie samochodu za pomocą linki holowniczej możliwe jest wyłącznie w sytuacji, gdy auto spełnia określone przepisami warunki. Ile kosztuje holowanie samochodu w Tarnowie? To pytanie zadaje sobie każdy, kto go potrzebuje. Ponadto dla niedoświadczonego w holowaniu kierowcy samo holowanie samochodu na lince elastycznej może stanowić problem.

Koszt holowania pojazdu na lawecie zależy m.in od miejsca, czasu oraz gabarytu pojazdu.

Każdemu kierowcy w każdej chwili może się przytrafić na drodze awaria, która unieruchomi nasz pojazd. Takie zdarzenia pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Oczywiście większe prawdopodobieństwo takiego zdarzenia występuje, gdy posiadamy stary, zużyty samochód. Jednak także i nowe, młode pojazdy potrafią sprawić psikusa na drodze.

Holowanie na linkę.

Holowanie samochodu za pomocą drugiego pojazdu możliwe jest tylko w wypadku, gdy da się uruchomić silnik pojazdu, który wymaga pomocy drogowej, posiada manualną skrzynię biegów, ma sprawne hamulce oraz oświetlenie oraz nie jest uszkodzony w znaczny sposób. W żadnym wypadku nie wolno holować co raz popularniejszych na drogach samochodów elektrycznych oraz hybrydowych, posiadających zawieszenie hydropneumatyczne lub pneumatyczne z awarią silnika oraz doszczelnionych, posiadających napęd 4×4, z naczepą oraz przyczepą, a także pojazdów, których awaria dotknęła na autostradzie bądź drodze ekspresowej.

Sytuacja, gdy holowanie pojazdu nie jest możliwe, jedynym wyjściem jest wezwanie pomocy drogowej. W Tarnowie istnieje wiele firm, które świadczą usługi holowania zepsutych, bądź uszkodzonych pojazdów na lawecie.

Ile kosztuje holowanie auta w Tarnowie?

Wszystko zależy od sytuacji. Gdy będziemy mieli pecha i trafimy na niedzielę wieczór, bądź co gorsza święto stawki będą dużo wyższe, niż gdy awaria ma miejsce w normalnym tygodniu roboczym, w godzinach pracy. Warto zapytać o stawkę za usługę transportu unieruchomionego pojazdu przed jej wykonaniem. Dlaczego? Wiele firm wykorzystuje sytuacje, w której kierowca jest zdenerwowany. Gdy ten zapomni zapytać o stawkę za kilometr wystawia na koniec bardzo duży rachunek. Mimo pośpiechu warto zatem najpierw przeczytać opinie w Google o danej firmie. Następnym krokiem powinno być zapytanie o koszt usługi a dopiero na końcu ją zamówić. Firma pomoc drogowa Tarnów – Mariusz Wałaszek dbając o zadowolenie Klientów zawsze przedstawia klarowne i przejrzyste ceny swoich usług. Zadzwoń i sprawdź nas!